Facebook open

Marka Clochee powstała z potrzeby i marzeń kobiet. Jej siłą jest nie tylko doskonała jakość produktów i ekologiczne podejście do świata, ale także zaspokajanie potrzeb i oczekiwań wymagających i dbających o siebie kobiet.

 Filarem Clochee jest duet: Daria Prochenka i Justyna Szuszkiewicz. Z połączenia ich wspólnej pasji i wiedzy powstały skuteczne, zdrowe, polskie i w 100% ekologiczne produkty spełniające najbardziej wygórowane wymagania, pod względem zawartości, ceny i jakości. Daria i Justyna pokazały kobietom, że naturalne kosmetyki mogą być przyjemne dla oka i ciała, a dbanie o ekologiczną naturę produktów nie wyklucza estetycznych doznań. Udowodniły, że powrót do natury nie jest tylko sloganem, a to z czego korzystali nasi przodkowie to najlepsza recepta na piękno. Dzięki nim, przez lata zapomniane cenne składniki drzemiące w minerałach, ziarnach, owocach i kwiatach, wróciły do łask, a dzięki współczesnej nauce i badaniom laboratoryjnym stały się jeszcze bardziej skuteczne. Tak powstały naturalne i organiczne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Doskonałe dla wegan i wegetarian oraz cruelty-free – czyli nie testowane na zwierzętach.
Bogata oferta produktów zawiera kosmetyki do pielęgnacji twarzy, jak kremy przeciwzmarszczkowe, serum silnie nawilżające, maski, olejki do demakijażu, a także do pielęgnacji ciała: peelingi cukrowe na bazie masła Thea czy balsamy. Jest z czego wybierać! Jest też linia profesjonalna Clochee SPA, a w Warszawie powstało pierwsze wegańskie SPA.

Clochee SerumC kosmetyki ekoFILOZOFIA MARKI

Filozofią i celem Clochee jest tworzenie doskonałych kosmetyków, w pełni naturalnych, bezpiecznych i zdrowych. Podstawowe założenia:• Kombinacja natury, tradycji i innowacji –  Clochee sięga po sprawdzone receptury i składniki z których korzystały nasze prababcie, dodając do tego współczesną wiedzę i technologię.• Najwyższa jakość – zanim kosmetyki Clochee trafią na półki, przechodzą serię testów pod kontrolą dermatologów i alergologów, zostają poddane ocenie ekspertów certyfikujących.
• Doznania są ważne – skuteczne działanie jest tak samo ważne, jak doznania wizualne, zapachowe i dotykowe.
• Zdrowie i bezpieczeństwo – kosmetyki nie zawierają szkodliwych substancji alergizujących, jak parabeny i inne konserwanty, oleju mineralnego i pochodnych ropy naftowej, silikonów, alkoholu, glikolu propylenowego, syntetycznych barwników, PEG, SLES.
• Dbałość o środowisko – na każdym etapie produkcji: od składu produktów po opakowania z surowców wtórnych, biodegradowalne i nadające się do recyklingu.

baner CACI

Nowy, interaktywny EDEN

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz