Facebook open

Szczegółowe Zasady Konkursu Perfect SPA International 2019.

  1. Perfect SPA Awards 2019 grafika internet

1. Organizatorem Konkursu Perfect SPA International jest SEMANA Spółka z o.o., wydawca Magazynu EDEN i portalu SPAaeden.pl.

2. Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie zagranicznych obiektów o charakterze SPA (hoteli i uzdrowisk), które zyskają w 2019 roku największe uznanie w oczach polskich turystów – czytelników Magazynu EDEN, użytkowników portalu SPAeden.pl oraz ekspertów – profesjonalistów tworzących Międzynarodową Kapitułę Konkursu.

3. W konkursie mogą być zgłaszane obiekty zagraniczne z całego świata. Lista krajów i obiektów uczestniczących w Konkursie może ulec zmianie w czasie jego trwania.

4. Zgłoszeń obiektów do Konkursu oraz głosowań dokonują czytelnicy Magazynu EDEN i użytkownicy portalu SPAeden.pl, za pomocą specjalnych formularzy na portalu SPAeden.pl, do 31.12.2019. Wizytówki i/lub prezentacje zgłoszonych obiektów, opracowane przez redakcję Magazynu EDEN, widoczne będą na portalu SPAeden.pl w zakładce Perfect SPA International

5. Zgłoszenie lub głosowanie na dany obiekt wymaga kliknięcia w link w e-mailu potwierdzającym ważność głosu, który przychodzi do każdego głosującego. Z jednego adresu poczty internetowej może zostać wysłane tylko jedno zgłoszenie / oddany tylko jeden ważny głos na każdy z krajów.

6. Spośród zgłoszonych obiektów, Czytelnicy oraz Międzynarodowa Kapituła dokona wyboru Laureatów (hotele i uzdrowiska) i obiekty wyróżnione w kategorii Świat, Europa i w poszczególnych krajach.

7. Międzynarodowa Kapituła Konkursu składa się z przedstawicieli organizacji turystycznych uczestniczących krajów oraz ekspertów rynku SPA wskazanych przez Redaktora Naczelnego Magazynu EDEN.

8. Tytuł „Perfect SPA Awards” jest równorzędny i przysługuje wszystkim wyróżnionym obiektom na tych samych zasadach.

9. Decyzją Organizatorów mogą zostać przyznane wyróżnienia w Konkursie.

10. Laureaci Konkursu mają prawo do posługiwania się w swojej komunikacji marketingowej logiem „Perfect SPA Hotel 2019”. 

11. Nagrody wręczone zostaną podczas Gali Konkursowej, w styczniu 2020 roku na uroczystej gali w Warszawie.

12. Czytelnicy Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl, głosujący w Konkursie, którzy w formularzu do głosowania uzasadnią swój wybór oraz w oknie „osoba głosująca” wpiszą imię i nazwisko, wezmą udział w Konkursie dla Głosujących. Spośród autorów najciekawszych wypowiedzi jury wyłonione przez Redaktora Naczelnego Magazynu EDEN co miesiąc (w czasie trwania Konkursu) wybierze laureatów. Pierwsi zwycięzcy zostaną ogłoszeni 25 sierpnia 2019 r.

13. Nagrodami w Konkursie dla Głosujących są: vouchery do obiektów SPA (polskich i zagranicznych), zestawy kosmetyków, książki i prenumeraty Magazynu EDEN. Lista nagród może ulec zmianie.Nagrody przesłane zostaną pocztą.

15. Ogólne zasady przebiegu Konkursu określa Regulamin Ramowy Konkursów, dostępny na portalu SPAeden.pl. Niniejsze Szczegółowe Zasady Konkursu „Perfect SPA International 2018” stanowią jego integralną część.

WYBIERZ NAJLEPSZE UZDROWISKO LUB HOTEL SPA W HISZPANII

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Hiszpania

WYBIERZ NAJLEPSZY HOTEL SPA W BRANDENBURGII

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Brandenburgia

WYBIERZ NAJLEPSZY HOTEL SPA W EUROPIE

WYBIERZ NAJLEPSZY HOTEL SPA NA ŚWIECIE

Organizator Konkursu:

_Eden_zyj_wellness_news.jpg
 

SPAeden pl portal

Tagi: najpiękniejsze spa, najlepsze spa, najlepsze hotele spa, najlepsze spa w Polsce, perfect SPA awards

baner CACI

Nowy, interaktywny EDEN

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz