Facebook open

To już 11. edycja najbardziej prestiżowego konkursu PERFECT SPA AWARDS. Jak co roku, wybieramy najlepsze hotele i day SPA w Polsce i za granicą. To już ostatnie dni na zgłaszanie obiektów. Głosowanie internetowe trwa do 15 stycznia 2020 roku.

Perfect SPA Awards 2019 grafika oscary internet

Zgłoś swój ulubiony obiekt lub zagłosuj na jeden ze znajdujących się na liście konkursowej.
Zgłaszanie obiektów do konkursu trwa do 31 grudnia 2019 r., a głosowanie internetowe do 15 stycznia 2020 r. Wręczenie statuetek odbędzie się w Warszawie w styczniu, podczas uroczystej Gali.

Czym jest konkurs Perfect SPA Awards dla hoteli i day SPA?

  • W czasie trwania konkursu: promocją obiektu na stronach konkursowych przez cały czas trwania plebiscytu i możliwością zaprezentowania się szerokiemu gronu potencjalnych gości - w 2018 roku w konkursie głosowało ponad 42 tys. osób.
  • Po zdobyciu nagrody: prestiżowa statuetka i tytuł Perfect SPA, możliwość używania logo „PERFECT SPA”, które jest najlepszą rekomendacją obiektu dla gości, ponad 100 publikacji w mediach (prasa, Internet, radio i telewizja) z laureatami konkursu.

Czym jest konkurs Perfect SPA Awards dla Gości?

  • Pomocą w wyborze najlepszych miejsc na pobyt czy zabieg w SPA – logo PERFECT SPA jest bowiem najlepszą rekomendacją obiektu – potwierdzoną zarówno przez ekspertów, jak i klientów.
  • Możliwością nagrodzenia swoim głosem ulubionego obiektu SPA, zasługującego na znalezienie się w gronie najlepszych.
  • A dla GŁOSUJĄCYCHszansą na wygranie pobytu w SPA!

 

TWÓJ GŁOS JEST DLA NAS WAŻNY

POMÓŻ NAM WYBRAĆ NAJLEPSZE HOTELE I DAY SPA W POLSCE I ZA GRANICĄ!

KONKURS składa się z dwóch niezależnych części:

Wybór Gości - Goście hoteli, salonów oraz day SPA wybiorą Najlepsze SPA w 5 kategoriach: Najlepszy Hotel SPA w górach, nad morzem, nad jeziorami i w Centrum oraz Najlepsze Day SPA.

Wybór Ekspertów - Eksperci z branży wybiorą Najlepsze Hotele i Day SPA w kolejnych 15 kategoriach - szczegółowy regulamin z kategoriami znajdziesz TUTAJ.

Wybór Gości - Zgłoszenie obiektu do KONKURSU na portalu SPAeden.pl jest bezpłatne. Wizytówki zgłoszonych obiektów, po weryfikacji i opracowaniu przez organizatora, widoczne będą w formularzu konkursowym na portalu SPAeden.pl w ciągu 48 godzin od ich zgłoszenia. Umożliwiają one głosowanie internetowe. Jedynym wymogiem jest umieszczenie na stronie internetowej obiektu (hotelu/day SPA) logo konkursu "Perfect SPA - Głosuj" podlinkowanego do Konkursu na portalu SPAeden.pl

Wybór Ekspertów. Spośród obiektów zgłoszonych do Konkursu do 31 grudnia 2019 r., które uczestniczą w programie EDEN - Rekomendacje, zostaną wybrani finaliści do eksperckiej części KONKUKRSU - po 3 obiekty w każdej z 15 kategorii, które zostaną przedstawione Kapitule Konkursu. Kapituła złożona z ekspertów wytypuje wśród nich obiekty zwycięskie i wyróżnione.

WYBIERZ NAJLEPSZY HOTEL SPAPerfect SPA Awards 2019 grafika hotele

WYBIERZ NAJLEPSZY SALON LUB DAY SPA

Perfect SPA Awards 2019 grafika daySPA

WYBIERZ NAJLEPSZE UZDROWISKO LUB HOTEL SPA W HISZPANII

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Hiszpania

WYBIERZ NAJLEPSZY HOTEL SPA W BRANDENBURGII

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Brandenburgia

WYBIERZ NAJLEPSZY HOTEL SPA W EUROPIE

WYBIERZ NAJLEPSZY HOTEL SPA NA ŚWIECIE

 

Organizator Konkursu:

_Eden_zyj_wellness_news.jpg
 

SPAeden pl portal

Tagi: najpiękniejsze spa, najlepsze spa, najlepsze hotele spa, najlepsze spa w Polsce, perfect SPA awards