Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Wzmacniajmy energię życiową organizmu i dbajmy o jej naturalny przepływ, a zdrowie, dobre samopoczucie i siła do działania będą z nami.

Człowiek jako forma skumulowanej energii jest częścią świata - większego pola energetycznego, gdzie wszystko jest ze sobą powiązane i wzajemnie na siebie wpływa. Stres, zmęczenie, słaba kondycja fizyczna, a także zanieczyszczenia i otaczające nas pola elektromagnetyczne wpływają negatywnie na organizm. Uszkodzenie czakr (ośrodki energetyczne zarządzające energią w ciele) czy blokowanie medirianów (kanały energetyczne, którymi przepływa energia) może skutkować chorobami. Z kolei zwiększony poziom przepływ energii do ciała i przez nie znacznie wzmacnia inteligentny system samoleczenia i układ immunologiczny organizmu, dając mu tym samym więcej energii do walki ze schorzeniami.

Centrum Biowitalności
Szukajmy miejsc o wysokiej energetyce, by wzmocnić organizm i siły życiowe. Polskim Centrum Biowitalności jest kompleks hotelowy Manor House SPA. Promieniowanie energetyczne dochodzi tu nawet do 30.000 j. w skali Bovisa (neutralny poziom biowitalności dla człowieka to ok. 6500 j. Bovisa). Nawet kilkudniowy pobyt w dawnej szlacheckiej posiadłości, dziś luksusowym hotelu bez dzieci, przyjaznym weganom i alergikom, niesie nieocenione korzyści dla zdrowia. Mieści się tu najlepsze od lat holistyczne SPA w Polsce, gdzie na organizm patrzy się całościowo i stosuje wyłączenie naturalne terapie. Dzięki programowi odmładzającemu w unikatowej Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia można pobudzić naturalne zdolności organizmu do autoregeneracji, oczyścić ciało i umysł oraz usprawnić wewnętrzy przepływ energii.

Manor House MandalaEnklawa dobrej energii
Równowaga między duszą, umysłem i ciałem daje poczucie bezpieczeństwa, spełnienia i zadowolenia. Samo przebywanie w Komnacie Biowitalności Manor House SPA, gdzie współdziałają: magneto-, termo-, myzyko-, lito- i jonoterapia, harmonijnie oddziałuje na uczestników terapii, wspomaga walkę z chorobami i dolegliwościami, wzmacnia i rewitalizuje organizm. Warto poddać się terapii biowitalnej - energetyzującej sesji na kamiennych matach przy muzyce harmonizującej czakry oraz rozprzestrzeniającej się wokół plazmie, która podwyższa energetykę i siły biowitalne organizmu. Dobrostan można także osiągnąć podczas koncertów na misy i gongi tybetańskie lub dzięki błogiemu relaksowi w Strefie Hamonii Czakr w kompleksie Łaźni Rzymskich. Podczas odpoczynku na ciepłych kamiennych ławach otulają nas muzyka solfeżowa o specjalnie dobranych częstotliwościach, mgiełka plazmowa oraz aroma- i koloroterapia. Dodajmy do tego siłę plazmatycznej wody ożywionej metodami Grandera i dr Keshe, nie tylko w bezchlorowym basenie, ale także w restauracji - jako baza zdrowych potraw i napojów oraz strukturalna woda do picia. Wymieńmy jeszcze atrakcyjny Pokojowy Program SPA oraz przepiękny, zabytkowy park, który kryje energetyczny Ogród Medytacji z Kamiennym Kręgiem, Piramidą Horusa, Spiralą Energetyczną i Ogrodem Zen. Manor House SPA to prawdziwa enklawa spokoju i dobrej energii, których tak bardzo potrzebujemy.

Manor House Koncert 11

baner CACI

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz